מידע על הובלות

 • איסוף מסניף

  חלק ניכר מהמוצרים הנמכרים באתר ניתנים לאיסוף מהסניפים. בדף של כל מוצר כזה מופיעה התווית "ניתן לאסוף בסניף". אם בחרתם באפשרות לאיסוף עצמי וסימנתם אותה, תיפתח בפניכם תיבת הסניפים הקרובים לכתובת שמסרתם, מתוכה תוכלו לבחור סניף אליו תגיעו. במקרה שאתם מעוניינים לאסוף את המוצר מסניף שאינו קרוב לכתובת שמסרתם, עליכם להקליק על רשימת הסניפים המלאה ולבחור סניף מתוכה. לאחר קבלת אישור ההזמנה במייל שמסרתם, תוכלו להגיע לסניף הנבחר כדי לאסוף את המוצר. בבואכם לסניף, זכרו להביא אתכם תעודה מזהה, את כרטיס האשראי שבו שילמתם עבור ההזמנה ואת מספר ההזמנה. בסניף עליכם לגשת לאחת מעמדות התשלום כדי להזדהות ולמסור את פרטי ההזמנה. לאחר מכן יש לעבור אל דלפק המחסנאי כדי לקבל את המוצר שהזמנתם.  

 • משלוח

  את המוצר שהזמנתם תוכלו גם לקבל במשלוח, תמורת תשלום נוסף, לכתובת שהזנתם בהזמנה. כשתסמנו את בקשת המשלוח, ייתכן שתופיע תיבה לתיאום מועד המשלוח. אם לא תופיע תיבה כזו, נציגינו ייצרו אתכם קשר טלפוני בהמשך לתיאום מועד המשלוח. עלות המשלוח הנקובה אינה כוללת תוספות אפשריות בזמן האספקה, כמצוין בפרטי המוצר שהזמנתם.

 • אצלך היום

  חלק מהמוצרים הנמכרים באתר ניתנים למשלוח ביום בו נרכשו. במקרה שהמוצר דרוש לכם בדחיפות, ובשלב בחירת סוג האספקה בחרתם באפשרות "אצלך היום", תוכלו לקבל אותו עוד באותו היום. תיאום ההובלה יתבצע לאחר ביצוע העסקה, ולכן זמינותכם בטלפון והימצאותכם בכתובת שמסרתם חיוניות. ההובלה המהירה תתבצע באותו יום למזמינים עד השעה 13:00. במקרה שהזמנתכם התקבלה לאחר השעה 13:00, המוצר יסופק למחרת היום. להזכירכם, עלות המשלוח הנקובה אינה כוללת תוספות אפשריות בזמן האספקה, כמצוין בפרטי המוצר שהזמנתם. 
  הובלה מסוג "אצלך היום" פעילה בימי עסקים בלבד א'-ה' לא כולל שישי שבת וחגים.